Arsima Karavan: Özellikleri ve Fiyatları Nelerdir?

Arsima Karavan, konforlu bir karavan tatili yapmak isteyenlerin tercih ettiği lüks bir karavan türüdür. Hem şehir içi seyahatlerde hem de doğa tatillerinde rahat bir konaklama imkanı sunmaktadır. Bu karavenın özellikleri incelendiğinde, iç ve dış mekan özellikleriyle birçok avantaj sağladığı görülmektedir.

Arsima Karavan’ın iç özellikleri arasında, 4 kişiye kadar konaklama kapasitesi, mini buzdolabı, 2 ocak, lavabo ve depolama alanı gibi birçok özellik yer almaktadır. İç genişliği 191 cm olan karavan, konforlu bir uykunun keyfini yaşamanıza olanak tanır. Ayrıca, gelişmiş elektrik sistemi sayesinde şebekeye bağlıyken de şebeke olmadan da çalışabilme özelliği bulunmaktadır.

Dış mekan özellikleri arasında ise, 3,6 metre uzunluğunda, 2 metre genişliğinde ve 2,6 metre yüksekliğinde olan karavan, içinde bulunan 2 adet 100W güneş paneli sayesinde tamamen bağımsız olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca, şebekeye de bağlanabilir olması tüm ihtimalleri düşünülerek tasarlanmıştır.

Arsima Karavan’ın fiyatları ise, modeline göre değişmektedir. 2021 model Arsima Karavan RC 400 For You’nun fiyatı 516.412 TL ve Arsima Karavan For You Adventure’ın fiyatı ise 534.532 TL’dir. Bu fiyatlar, kaliteli ve konforlu bir karavan tatili yapmak isteyenler için oldukça uygun ve makul seviyededir.

Arsima Karavan Nedir?

Arsima Karavan, gezginler ve kamp tutkunları için özel olarak tasarlanmış, konaklama sağlayan ve taşıma kolaylığı sunan bir karavan türüdür. Araç, ister doğa tatili planlayın, ister şehir dışı seyahatlerde, ticari ya da kişisel seyahatlerde kullanılabilir. Arsima Karavan, 191 cm genişliğindeki iç değişebilir yapısı sayesinde konforlu bir uyku deneyimi sunar.

Büyüleyici bir atmosferde huzurlu bir dinlenme için, iç tasarımı düşünülerek özel bir şekilde tasarlanmıştır. Arsima Karavan, genişliği 191 cm olan iç değişebilir yapısı sayesinde müşterilerine konforlu bir uyku deneyimi sunar. İster tek başınıza seyahat edin, ister sevdiklerinizle birlikte, kapasitesi 4 kişiye kadar konaklama imkanı sunar.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir özellik ise gelişmiş elektrik sistemi sayesinde hem şebekeye bağlıyken hem de şebeke olmadan çalışabilir. Mini buzdolabı, 2 ocak, lavabo, depolama alanı ve balkon gibi özellikleri de bulunmaktadır. Arsima Karavan, geleneksel karavanlara göre fark yaratan birçok özellikle müşterilerine hizmet vermektedir.

Bu görselin boş bir alt özelliği var; dosya ismi: Arsima-Karavan-2.png

Arsima Karavan Özellikleri Nelerdir?

Arsima Karavan, 4 kişiye kadar konaklama kapasitesine sahiptir. Bu karavan, geniş kullanım alanları ile size konforlu bir konaklama deneyimi sunar. İçinde mini buzdolabı, 2 adet ocak, lavabo, depolama alanı ve balkon gibi özellikleri bulunmaktadır. Bu balkonda dilediğiniz gibi vakit geçirebilir, açık havada kahvaltı yapabilir veya akşam yemeğinizi keyifle yiyebilirsiniz.

Arsima Karavan, gelişmiş elektrik sistemi sayesinde hem şebekeye bağlıyken hem de şebeke olmadan çalışabilir. Bu özelliği sayesinde herhangi bir elektrik kesintisi yaşandığında bile sorun yaşamadan seyahat etmenize olanak sağlar. Ayrıca, karavan içinde bulunan depolama alanı sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilir ve yer sorunu yaşamazsınız.

Arsima Karavan, aile tatilleri, kampçılık, şehir dışı seyahatleri ve hatta ticari kullanım içinde son derece idealdir. Karavanın içinde her ne kadar kendinizi evinizdeymiş hissetmenizi sağlayacak olan özellik mevcut olsa da, dış mekan özellikleri de oldukça dikkat çekicidir. Karavan 3,6 metre uzunluğunda, 2 metre genişliğinde ve 2,6 metre yüksekliğindedir.

Bunun yanı sıra, Arsima Karavan 2 adet 100W güneş paneli sayesinde tamamen özgür ve bağımsız olarak kullanabilirsiniz. Şebekeye bağlı kalmak isterseniz de istediğiniz an bağlanabilirsiniz. Ayrıca, karavanın konforlu yapısında sayesinde tüm seyahatinizi keyifle geçirebilirsiniz.

Dış Mekan Özellikleri

Arsima Karavan’ın dış mekan özellikleri oldukça etkileyici. Karavan, 3,6 metre uzunluğunda, 2 metre genişliğinde ve 2,6 metre yüksekliğindedir. Yani oldukça kompakt bir yapıda olduğu söylenebilir. Ancak bu küçük boyutlarına rağmen içinde oldukça kullanışlı donanımlar yer alıyor. Güneş paneli gibi özelliklerle tamamen özgür ve bağımsız bir yaşam sunuyor. İçindeki 2 adet 100W güneş paneli sayesinde, istenilen her yerde kullanılabilirlik imkanı sağlar. Şebekeye de bağlanabilen Arsima Karavan, kullanıcısına özgür bir seyahat deneyimi sunuyor.

Arsima Karavan Fiyatları

Arsima Karavan, kamp severler ve gezmeyi sevenler için ideal bir konaklama seçeneği sunmaktadır. Karavanın fiyatları modele göre farklılık göstermektedir. Arsima Karavan RC 400 For You modelinde 2021 fiyatı 516.412 TL olarak belirlenmiştir. Bu model, temel özellikleriyle ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmıştır. İçinde mini buzdolabı, 2 ocak ve lavabo gibi temel eşyaların yanı sıra geniş bir depolama alanı ve balkon yer almaktadır. Bu model, konforlu ve geniş bir yatak sunmaktadır.

Arsima Karavan For You Adventure modelinde fiyat 534.532 TL’dir. Bu modelde özellikler, RC 400 For You modeline ek olarak genişletilmiştir. Klima, gelişmiş bir güç kaynağı ve dışarıda yemek yemek için bir masa ve sandalye de yer alır. Bu model, özgür ve bağımsız bir yaşam tarzı sürmek isteyenler için idealdir.

Özetle, Arsima Karavan fiyatları, model ve özelliklere göre farklılık göstermektedir. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir model seçerek, konforlu bir karavan deneyimi yaşayabilirsiniz.

Arsima Karavan For You Adventure

Arsima Karavan For You Adventure, daha da yüksek konfor ve özgürlük için tasarlanmış bir karavandır. 191 cm genişliğindeki iç mekanda, 4 kişiye kadar konaklama kapasitesi, mini buzdolabı, 2 ocak, lavabo, depolama alanı ve balkon gibi özellikleriyle konforlu bir yaşam alanı sunar.

Dış mekanda ise, 3,6 metre uzunluğunda, 2 metre genişliğinde ve 2,6 metre yüksekliğindeki bu karavan, 2 adet 100W güneş paneli sayesinde tamamen bağımsız olarak kullanılabilir. Ayrıca istenildiği takdirde, şebekeye de bağlanabilir.

2021 model Arsima Karavan For You Adventure’ın fiyatı, 534.532 TL’ dir. Bu fiyat, karavanın sunduğu özellikler ve konfor göz önünde bulundurulduğunda oldukça uygun bir fiyat olarak değerlendirilebilir.

Eğer siz de doğayla iç içe, özgür ve konforlu bir tatil geçirmeyi planlıyorsanız, Arsima Karavan For You Adventure sizin için ideal bir seçenek olabilir. Hem konforlu bir yaşam alanı sunması hem de bağımsız bir şekilde kullanılabilmesi sayesinde, tatilin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Similar Posts